Meil müügil uudistoode Bioon.

Meil müügil uudistoode Bioon.

30/04/2023

VEDEL BIOON:

OMADUSED

Biooni vedel väetis on orgaaniline looduslik haigustevaba aiaväetis. Sisaldab looduslikul kujul kõiki põhi- ja mikrotoitaineid. Bioon on toodetud põllumajadusliku biogaasijaama kääritusjäägist, kuumtöödeldud 1 tunni jooksul 70 kraadi °C juures – ei sisalda umbrohuseemneid ega taimehaiguste tekitajaid.

KASUTAMINE


Vedelat biooni saab kasutada kõikidel muldadel ja kasvusubstraatidel kõikide taimede väetamiseks ja mulla omaduste parandamiseks, nii avamaal kui kasvuhoones. Lahjenda üks liiter vedelat biooni 30 liitri kastmisveega (lahjendamise vahekord 1:30) ja võid kasutada igapäevaselt. Või kasta 1 kord kuus lahjendamata vedela biooniga 1 liiter m2 kohta.

TOITAINETE SISALDUS

Üldlämmastik (N) 2 -3 g/l
Üldfosfor (P) 0,3 – 0,5 g/l
Üldkaalium (K) 1,5 – 2,5 g/l
Kaltsium (Ca) 1 – 1,5 g/l
Magneesium (Mg) 0,4 – 0,6 g/l
Happesus 7 pH.

Bioon vedelik.

TAHKE BIOON:

OMADUSED

Biooni tahke väetis on orgaaniline looduslik haigustevaba aiaväetis. Sisaldab looduslikul kujul kõiki põhi- ja mikrotoitaineid. Bioon on toodetud põllumajadusliku biogaasijaama kääritusjäägist, kuumtöödeldud 1 tunni jooksul 70 kraadi °C juures – ei sisalda umbrohuseemneid ega taimehaiguste tekitajaid. Bioon on jahvatatud haamerveskis, mis muudab selle taimedele paremini omastatavaks.

KASUTAMINE

Tahket biooni saab kasutada kõikidel muldadel ja kasvusubstraatidel kõikide taimede väetamiseks ja mulla omaduste parandamiseks, nii avamaal kui kasvuhoones. Põllumajanduses kasutatud väetamise norme aluseks võttes jätkub ühest kotist 5 – 8 m2 väetamiseks. Biooniga väetatud köögivilju, juurvilju ja puuvilju võib tarbida ilma kuumutamata.

TOITAINETE SISALDUS

Osade suurus < 20 mm
Üldlämmastik (N) 3 -4 g/l
Üldfosfor (P) 1 – 1,5 g/l
Üldkaalium (K) 1 – 1,5 g/l
Kaltsium (Ca) 2-3 g/l
Magneesium (Mg) 1 – 1,3 g/l
Orgaaniline aine kuivaines 28 %
Happesus 7 pH.

Bioon tahke.

image