Meie teenused

Lisaks taimede müügile pakub Vääna Puukool klientidele erinevaid teenuseid. Aja jooksul on väljakujunenud enamnõutud valdkonnad, kus saame teile abiks olla. Väga populaarne on taimede rent erinevateks sündmusteks. Samuti pakume kliendile ostetud taimede transporti ja istutamist. Soovi korral tegeleme ka taimede hooldamisega.

Taimede rent

Renditeenusega on võimalik klientidel luua oma üritustele (sünnipäevad, peod, vastuvõtud) kohest rohelist efekti, muuta need looduselähedasemaks ning anda ka juurde pisut särtsu. Taimed valitakse välja puukoolis koos kliendiga ning tuuakse kohale, eelnevalt kokkulepitud tähtajaks, kasutades kas siis puukooli poolt pakutavat transporditeenust või kliendi poolt organiseeritud transporti.

Teenuse hind sõltub renditava taime liigist ja sordist ning rendiaja pikkusest. Vääna Puukooli poolt pakutavate taimedega on võimalik linnades asuvatel kohvikutel ja restoranidel tõmmata tähelepanu oma väliterrassidele ja ka sissepääsudele või anda suuremate taimedega rohkem privaatsust klientidele. Kogu hooaja vältel on Vääna Puukool OÜ-l võimalik ka pakkuda antud taimedele professionaalset hooldust, mis on neile ääretult vajalik just linna tingimustes.

Taimede istutamine

Kui puukoolist on taimed välja valitud, siis tuleb mõelda taimede istutamise peale. Taimede istutamise juures võib teha vigu, mis mõjutavad taime saatust.

Kuidas taimi istutada? 

Kõik algab kasvukoha valikust, kus tuleb tähelepanu pöörata uue kasvukoha valgustingimustele, pinnase veerežiimile ning ka mullastikule. Loomulikult on määrava tähtsusega ka istutamise käigus tehtavad tehnilised võtted (istutussügavus, piisavalt suur istutusauk, istutusjärgne taime hooldus). Antud teenuse hind sõltub eelkõige taimede uutest kasvukoha tingimustest ja taimede suurusest.

Küsi meilt hinnapakkumist!

Taimede hooldus

Meie koduaedades ning avalikel haljasaladel kasvab väga erinevaid taime liike ja sorte. Igal taimel, olenemata sellest, et kas ta on okaspuu, lehtpuu või põõsas, on oma individuaalsed nõudmised ning vajadused. Lähtudes pikaajalistest kogemustest taimede vallas, oleme võimelised hoolt kandma enamiku meie kliimas kasvavate taimede eest. Taimede hooldustööde alla kuuluvad nt hekkide pügamised, taimekaitsetööd (ka profülaktilised), väetamised, taimede kujundus- ja hoolduslõikused.

Kui kliendil on soov oma aia hooldusega ise tegelda, kuid puuduvad vastavad teadmised, kuidas mingit taime hooldada, siis võime koostada igale aiale individuaalse hoolduskava, mille alusel on kliendil võimalik oma aeda lihtsamalt hooldada.

Shopping Cart
Scroll to Top