Harilik elupuu Teddy P9

, , ,

Thuja occidentalis

2.90

Saadavus: 76 laos

Tellimuse toob kohale DPD kuller või tule ise järgi! Kõikide suuremahuliste taimede transpordi pakkumise päring saatke meile e-mailile ja teeme omapooolse pakkumise. Palun täpsustage kontakt email, telefon ja kindlasti ka korrektne aadress.

  • Turvaline tasumine Eesti panga linkidega või kaardiga

Kääbusvorm, mis võib kasvada 0,3-0,6 m kõrguseks hästi tihedaks keraks. Okkad noorusvõrselised, üksikud, pehmed, suvel erkrohelised, talvel pronksjad. Pärineb Hollandist (2000).

Elupuude üldised kasvutingimused: Põhiliik pärineb Põhja-Ameerika idaosast. Kasvukoht päikesepaisteline või poolvarjuline. Mullastiku ja niiskuse suhtes vähenõudlik, kasvab paremini parasniisketel saviliivmuldadel või kergematel kompostmuldadel, ka lubjase aluspõhjaga turvasmuldadel. Kuivadel muldadel kasv väga aeglane. Elupuud taluvad hästi kärpimist ja seetõttu on paljud vormid hinnatud hekitaimena. Vastupidav gaasidele ja tahmale, mistõttu võib hästi kasvatada ka linnades. On aretatud palju kõikvõimalike kasvukujude, -kiirustega ja värvustega (põhiliselt rohelised, kollased toonid) vorme, mistõttu sobib kasvatamiseks igal pool.

↑ 0,3-0,6 m

Shopping Cart
Harilik elupuu Teddy P9
2.90

Saadavus: 76 laos

Scroll to Top